Pogledaj jedan post
Old 08.01.2007., 07:53   #19
Quote:
fulcrum kaže:
Aditive zaboravite....

Meni se poštopao i probao sam svašta dodat ali nije išlo. Na kraju lijepo ultrazvučno oprao brizgaljke i od tad su beba. Ne točim više na ini i točim samo OMV 100.

Prije čišćenja brizgaljki išle su na tester.... ( ml goriva u jedinici vremena).
Vrijednosti su bile otprilike : 92, 86, 87 63!!!
Auto mi se tresao jer na ovoj zadnjoj jedva da je cilindar radio.
Aditivi i sredstva za čišćenje sustava za ubrizgavanje nisu ista stvar. Pravilnom upotrebom sredstva za čišćenje slučajevi kao što je bio tvoj rješavaju se 100%. Predpostavljam da ih nisi ultrazvukom čistio sam i vjerojatno čišćenje platio oko 500,00 kn. Ultrazvukom si očistio samo injektore, a sredstvom za čišćenje bi očistio rezervar od vode i taloga, pumpu goriva, regulator pritiska, injektore, usisne ventile, Lambda sondu, i katalizator. Ne pišem napamet, ovaj način uspješno primjenjujem već godinama, a o broju spašenih već skoro mrtvih sondi i katalizatora da ni ne govorim.
Ultrazvučno čišćenje se mora primjeniti samo kod totalno začepljenih injektora, kada bi sredstvo za čišćenje jedva prolazilo kroz njega, pa bi postupak trajao jako dugo. Evo jedan primjer: Toyota RAV4, Ultrazvučno čićenje bilo bi oko 1800,00 kn jer treba skidati granu, a to je na njoj komplicirano, a sredstvom za čišćenje 210,00 kn (3 doze) i 100,00 kn benzin Trajalo je mjesec dana. Naravno vozilo je bilo u normalnoj eksploataciji cijelo vrijeme, samo je paljeno na benzin, vožnja pogradu na plin, a otvorena cesta benzin.
Koristim firstlook senzor(http://www.picotech.com/auto/engine_...cs_sensor.html) mjerim protok pojedinog injektora i donosim odluku o načinu čišćenja.
tryer is offline  
Odgovori s citatom