Pogledaj jedan post
Old 12.03.2006., 10:47   #9
Quote:
corso kaže:
Hvala na trudu,ali vidim da se ovako na pamet nemože ništa utvrdit.Morat cu kod specijalista da vidm točno kakvo je stanje.
Jedino šta mi je jasno je da su to uz manje ili vece bolove problemi za cijeli daljni život.
Možda da odmah pređem na morfij ,to nebi bilo loše
odgovori mi glas
Ovo je šala-mala da se krivo ne shvati.

zasto ne uzmes vremena i ne procitas cijeli link sta sam ti dao?
Na njemu ima doktorsa i specijalisticka informacija, ne ces naci vise ilustacije za laike i za osobe koje znadu vise ,da ne znam sta trazis....ima toga na milione ali dokle traziti?

Naci ces isto moje iskustvo sa 37 godina frastruacije i kroz sta sam prosao.
Naci ces kako se lijeci od pocetka pa do kraja...od zapaljenja koje traje oko 4-6 tjedna do operacije isto kao sta te ceka ako imas operaciju i sve.

Da se ista vise moze kazati o tvojem slucaju "potreban je report od x-raya"...i onda dva razlicita specijalista mogu kazati razlicito misljenje.
Za specijalistu on niti ne gleda report nego sam interpretira za x-ray ili za njega to niti nije dovoljno ako je potrebno on zatrazi MRI koji mu detaljnjije pokaze,kicmu isto kao i ako je disk degeneration ili povreda...isto da li je nerv ukljesten ili je mogucnost da je u blizini i daje reflexe...i onda sa klinickim pregledom odluci tvoje neurolosko stanje, da li ces se lijeciti kao prvo bez operacije sa fisio i antiinflametari tablets i analgesik/tablete za bolove /, a poslije 6 tjedna ce te opet vidjeti prema situaciji.....

Boze moj sta bi napravio kao ja 37 godina niti jedan dan bez bolova?

Znadem da mi svi "najbolje znademo svoju bolest"...jer mi je osjecamo...koliko noci sjedim i mislim ne cu prezivjeti od bola do jutra.....pa opet ponovo.

Imam da se mogu drogorati sa sta god bi zelio ...ali ne podnasam poslijedice ,osjecaj kao zombie, svrbes, nespavanje po dva-tri dana ako uzmem....a bol ne prestaje.

Imas moju punu simpatiju za bolove ...ali nazalost nitko ih ne ce djeliti sa tobom....ja ti samo mogu kazati da ne znades sta je prava bol, dajem ti link od bolesti koju ja imam koja je poslijedica operacija...i koju ne bi zelio nikome da zivi sa njom.

ARACHNOIDITIS


Jedan jedini nacin da podneses bolove je da mislis da uvijek ima netko gorje od tebe...kada se nasmijes sam na svoj racun, i kazes gorje ne mogu biti samo da ti lijecnik kaze ...vilko znas sta....trebas pregled na plucima/a znades da imas AZBESTOZU/doslo je sa reportom od MRI da trebas x-ray....nesto sa red marrow reconversion...i pitaju te da li si pusio i koliko......ovo je samo prosli tjedan....eto vidis ja idem za svjetski rekord priznatih dijagnoza, koje su postavljene od specijalista...

takav je zivot
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom