Pogledaj jedan post
Old 05.11.2016., 10:58   #72
Ja nastojim da je moje dijete spremno nakon bolesti, dakle zove, šalju se zadaće mobitelom... nastojim da bude spremna. I je. Kad smo lani bili na putu tjedan dana, svaki je dan kontaktirala s prijateljima, pisala je sve što su oni radili i došla ko da je i bila u školi, iako su profesori rekli da njoj i frendici koje nije bilo će dati par dana tolerancije...Dakle, asplutno sam za to da se prati graditvo i obavi što treba.
I onda - situacija, curka je bolesna cijeli tjedan. Glazbeni imaju samo petkom. U petak učiteljica bira tko će pjevati u zboru, izbaree njih 5-6 od onih koji su na nastavi. Zbor nastupa u utorak. Moja ne dođe, jer je nitko nije izabrao, nije bila u školi, nema pojma da zbor nastupa...(nemaju stalno postavu tko je u zboru, nego za svaki događaj izabree nekoliko njih. I dobije 3 iz zalaganja na zboru???????? WTF? I opasci piše iz zalaganja na nastupu na kojem nije bila, niti je trebala biti.
Inače nikad ne reagiram, ali ovaj put sam reagirala i tražila razgovor s profesoricom. Izbrisala je ocjenu prije no što je do razgovora došlo. Nemam komentara. Napominjem da je dijete na satu upozorilo (i još jedna djevojčica u istoj situaciji da nisu bile određene za zbor, niti su trebale pjevati).
Inače stajem na stranu prosvjetara, znam da im nije lako. Al ovo mi je fakat nejasno.
OliviaPope is offline  
Odgovori s citatom