Pogledaj jedan post
Old 25.09.2008., 22:30   #17
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
gledam malo ovdje dimenzije kondoma i redom su velike,pogotovo u širini. 54-52-63 mm.

što ako potencijalni raspolaže manjim alatom, užim? bojim se hoće li spuzit.
kolko smije biti uži da ne spade?


ajde dužina nije problem, bolje da mu je kondom predugačak,nego prekratak. kaj ne?

zanima me jel su i u stvarnosti svi durexovi kondomi iste širine(izuzev onog bockavog, i onih u boji, za koje piše da su uži). pa molim iskustva, koje uzeti(sensation ne želim da me grebu, a neznam jel su select pouzdani za seks? zbog boja, okusa, možda to utječe na kvalitetu, više kerefeka- manje sigurnosti , iako imaju spremicidni premaz )

savjetujete me jel možda postoji neka druga kvalitetna marka kondoma, s kojom nisam upoznata, koja proizvodi kondome manje od durexovih i di to nabavit....

i molila bi one forumaše s malim, da mi kažu koji kondomi njima najviše odgovaraju. (ovo je retoričko pitanje, znam da neću dobit odgovor, na forumu nema takvih. )

pilule ne želim piti, ruski rulet prekinutim snošajom mi nije zanimljiv,tako da moram nać odgovarajući kondom. hvala.
ova stvar sa širinom(promjerom) nije 100% točna, mislim da je to najveći na kojeg se može navući. i ja sam se prepao kad sam 1.put kupovao piše 52mm, mislim, a u p.... ma....nu, al sam ga opet jedva navukao(širina mog mališe je oko 38-40). i ne moraš se bojati spadanja, ako ga skroz do kraja(penisa) razvuče, ostane na njemu većinom i kad se spusti(bar kod mene), tako da se ne moraš bojati da će pasti tokom odnosa. i češće kontrolirati jel čitav(ili makar pred svršavanje)
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom