Pogledaj jedan post
Old 29.10.2008., 19:06   #15
Quote:
Zolta kaže: Pogledaj post
Znam da se nista ne moze preko noci. Ja izgleda najvise bijesom reagiram na samu sebe. Zapravo, kada mi je mama umrla, bojala sam se da me i muz ne napusti. Nije bilo objektivnih razloga za to, vec, ono, napustila me mama, sada ce me i on. I od tada sve muzu povladjujem. Da, od tada sam sama sebe stavila u polozaj poslusne zene, koja rijetko verbalno pukne, ali pukne.

Danas npr. nesto me je zasmetalo kod muza, sitnica, i ja nisam rekla, ali sam istog momenta osjetila stezanje u grlu.
jako dobro uvidjas!

kad god na forumu osjetim da je neko "jako dobar", kao sta si ti, znam da ima isti problem (ne svi u istoj mjeri, a simptomi mogu biti razni).ugrubo receno, sebe smo stavile u "ulogu poslusne zene". to je nesto jako stetno po nas. neko vrijeme izdrzimo to. deset godina, 20, 30...a onda pocinjemo shvacati da nes nije u redu. to kulja bijes u nama, trazi da ga izrazimo. da se promijenimo. ko ne cuje, zavrsi u bolnici

super sta si dogovorila termin!
naprosto su to teske stvari, pomoc je beskonacno korisna

razmisli o tom stezanju u grlu. je li ti se steglo zato sto si pozeljela reci nesto muzu? ili zasto?
Vilenica is offline  
Odgovori s citatom