Pogledaj jedan post
Old 28.05.2009., 11:11   #4
na zalost, nemam brojeve ni hvara ni brača iako sam tamo bila..
ja sam tip koja dodje negdje i onda na licu mjesta trazim smjestaj i provjerim kakav je smjestaj pa odlucim uzimam li ili ne..dosad sam uvijek imala srece sto se tice cijena i smjestaja ali nisam patila na to da budem prvi red do mora
a ovo vam je link na trazilicu apartmana-uglavnom se nude apartmani uz samo more i u usamljenijim mjestima..
http://www.travel-croatia.de/hr/
pregledala sam trazilicu i vidim da imaju stvarno jako dobro uređene apartmane, ima fotki di se vidi di se nalaze uz more itd..a u usamljenim su mjestima..ali ni cijene nisu bas niske:
pogledajte tamo pod juzna dalmacija pa pod mjesto perna (na peljescu), tri luke, tj. vila u veloj luci (korcula), poplat (korcula), slano (kod dubrovnika) - to su stvarno usamljenija mjesta (bila ja svuda) a apartmani uz samo more..
pa pod srednja dalmacija- ivan dolac na hvaru (isto usamljeno jako)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 28.05.2009. at 11:16.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom