Pogledaj jedan post
Old 23.04.2012., 13:53   #87
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, taj osjećaj povjerenja u sebe je ovdje duboko usađen unutra osobe. No ovdje je na takav Mjesec jak utjecaj Urana u pogledu posla pa je osoba i jako "bezkompromisna" prema sebi. Tj. on se želi ispoljiti bez obzira na trendove i prihvaćenost "njegovog područja rada" u društvu. Drugim riječima da bi se osoba istaknula na širem planu ovdje je važno i da se poklope trendovi društva s njenim osobnim (Mjesec 120º Uran, Venera 180º Uran).
... istina, možda ću malo sada zvučati "umišljeno" ali uviđam kroz rad i posao da sam uvelike ispred sadašnjosti, da se tako izrazim, da sam već spoznala i kroz iskustvo potvrdila nešto što primjećujem da drugi tek polako uviđaju. A neki još niti ne uviđaju. Osjećam da sam "ispred vremena" i vjerujem da bi se, umjesto da se ja prilagođavam društvu, ono po mnogočemu moglo prilagoditi meni. Ali, nisu ovo samo puka naklapanja. Kad god mi dođe nakakva ideja, isprobam ju, vidim da je produktivna i ne vidim smisao prilagođavanja nečemu zastarjelom kada imam u ruci nešto novo. Možda sam zbog toga često sama, ali nisam usamljena jer osjećam da živim u "ispravnosti" u koju drugi ljudi tek trebaju ući. A i s vremenom se javljaju ljudi koji počinju shvaćati ono što radim i prihvaćaju to, a ja sam već odmakla nekoliko koraka dalje. Mislim da Urana nema smisla sputavati ...

... ovo poklapanje koje spominješ je plod vanjskih faktora, zar ne? Mislim ... to se ne može dogoditi prije negoli Uran za to stvori uvjete?

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Na okolje gdje je rođen i gdje su mu korijeni i potomci.
... aha, shvaćam, hvala.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom