Pogledaj jedan post
Old 26.09.2012., 14:27   #36
Ako nisam na Facebooku ne postojim?!?

Prije nekih mjesec i pol dana ugasila sam Faceebok profil jer mi je sve to generalno počelo ići na živce.

Primjetila sam jednu vrlo zanimljivu stvar - za neke ljude više ne postojim!!! Neki ljudi s kojima sam bila u kontaktu preko fejsa (a koji imaju i moj mail i telefon) više nisu samnom u kontaktu, niti na koji način, jednostavno sam im "ispala s radara". Napominjem da to nisu bili virutalni nego STVARNI prijatelji i bivše ili sadašnje kolege, susjedi, znači ljudi koji me STVARNO POZNAJU.

To ne bi bilo toliko čudno da nije bila riječ o ljudima s kojima sam preko fejsa dogovarala i druženja u živo, a jedna od tih osoba mi je dugogodišnja frendica (navučena na fejs, kronično).

Uglavnom, ja da hoću, naravno da bi ih nazvala i uspostavila LIVE kontakt, ali puštam da vidim do kud će stvari ići.

Gore spomenuta dugogodišnja frendica me nije ni nazvala ni poslala mail da pita što je samnom i zašto već 1,5 mjesec nema nikakvu informaciju o mom životu (možda sam umrla?), već mi je nekidan poslala na mail neki link da reaktiviram fejs. Bez riječi, komentara ili pitanja, mislim da je neka špranca s fejsa bila u pitanju.

Neću raspravljati ovdje o drugim aspektima fejsa, ali stvarno sam došla do zaključka da moraš biti na profilu na fejsu i to ne samo iz profesionalnih nego i privatnih razloga, jer neki ljudi očito umjesto mozga imaju fejs, pa tamo prolistaju tko su im frendovi i prema toj listi se ravnaju. Meni je to šokantno

Naravno, ima i frendova koji uopće nisu primjetili da im više nisam na fejsu jer se čujemo i vidimo live, s fejsom ili bez.

Jeste li vi imali slična iskustva?
ottsep is offline  
Odgovori s citatom