Pogledaj jedan post
Old 18.10.2012., 19:44   #64
Što može donijeti tranzit Jupitera 12. kućom?
Na netu sam našla ovakav opis: .....Jupiter ovde budi našu duhovnost......razvija je i širi....Uz pomoć ove blagonaklone planete možemo da se suočimo sa skrivenim i potisnutim emocijama, strahovima..... Ovo je period u kome ćemo ih najpre otkriti a tek onda i raditi na njima.....I da bude jasno mnogi to neće moći sami, biće im potrebna stručna pomoć u vidu psihologa, ali i duhovnog lica.....ili bilo kog drugog u koga imamo poverenja.....možda je to najbolji prijatelj ili kum ili kuma jer ova kuća predstavlja njih.....Možda sam ja otišla predaleko a vi nemate takvih problema, onda Jupiter ovde znači jednu vrstu zaštite svojevrsnog "anđela ćuvara".....divno zar ne? Nemate takvih problema, ali možda je ovo prilika da radite i zaradite u nekim zatvorenim ustanovama, ili ćete možda biti u poslu koji zahteva da budete daleko od očiju javnosti.....vi radite nešto što će kasnije javnost imati priliku da vidi....Neko od vas će se otisnuti na daleki put.....ali zaista daleki....Mnogi će se samo usamiti i pritajiti jer će osetiti potrebu za tim. Ovo je veme da obiđete manastire, crkve, hramove, bolje to nego bolnice ili nedaj Bože zatvore.....

Zanima me još neko mišljenje ukoliko netko ima??


izvor

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 18.10.2012. at 20:08. Reason: link na izvor informacije
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom