Pogledaj jedan post
Old 13.12.2016., 23:57   #26
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ajde...pod predpostavkom da je sve to doista istina.
Ako su zli zasto nisu neprijateljski nastrojeni? Odnosno oteti ljudi ih tako ne dozivljavaju. Dozivljavaju ih od potpuno neutralnih do cak prijateljski nastrojenih. Zasto paze da fizicki ne ozlijede te ljude iako imaju tu mogucnost, pa cak ne reagiraju ni na napad ( onaj farmer ) ?
Uvijek kažem " Uzmi samo ono što se slaže s tvojom unutarnjom istinom/intuicijom , a ostalo odbaci".
Tako je i sa svim ovim što sam napisao dosada. Nekome će sve ovo biti istina , nekome samo dio , a nekome ništa od napisanog.

Moja je istina vezano uz otmice ta , da je američki predsjednik Harry Truman još onda napravio ugovor/dogovor sa vanzemaljcima greysima , Zettašima i ostalim greysima , da ovi mogu "posuđivati" neke ljude u svrhu promatranja njihovog(ljudskog) razvoja i da te iste ljude greysi ne smiju ozlijediti ,povrijediti ni loše postupati prema njima dok ih "posuđuju" i na kraju da ti ljudi ne smiju imati sječanje na te događaje.
Naravno , zauzvrat su ovi dobili sofisticiranu tehnologiju od greysa.

Na kraju se ispostavilo da oteti ljudi imaju itekako mnogo
dubokih podsvjesnih memorija tih otmica , što znači da se greysi nisu držali dogovora , ali opet je ostao onaj dogovor koji si ti dobro primjetio a to je da se naizgled prijateljski ponašaju , da nisu zli , iako nisam baš siguran da je u svim slučajevima tako.

Zetta greysi , koji kao i borgovi iz serije , dijele grupnu svijest , inače nemaju nikakve emocije i zato se greys tako hladno i ponašao ispred tog farmera.

Koliko ja znam , greysi imaju svoj hijerarhijski sistem i pokoravaju se slušajući naredbe nadređenih i ne mogu samostalno razmišljati i donositi odluke , naučeni su da slijede tuđe naredbe i onda npr. čovjek kojega su oteli kaže njima da ima AIDS i da će im zaraziti cijeli brod , pa je bolje da ga odmah puste , ovi će to vjerovatno uvidjeti kao problem i prestati će eksperimentirati s njim i vratiti ga kuči.

Čuo sam da negdje oko 40 milijuna ljudi ima implante koje su im usadili greysi i da ih pomoču njih kontroliraju , motre i mogu im raditi svašta.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom