Pogledaj jedan post
Old 31.08.2017., 15:35   #427
Ili filaju svoje žene. Gotovinom. Dok ih drugi filaju nečim drugim. XD Ima ih kilavaca,ima ih fakera,ima ih svakakvih.

Znaš na što sam mislio. Da ima razlike i u menađmentu i da nije isto tebi kao junioru,meni kao nekom nižem srednjem ili ovima koji su C nivo na razini korporacije. Ovaj zadnji u bonusu ima tvoju i moju bruto godišnju plaću i ne jebe živu silu i jebu sve ostale kako žele.

Mislim da ima i razlike unutar samih odjela. Masa inženjera izbjegava prodaju pod svaku cijenu jer to je praktički prljava riječ među nama. Meni je od kad sam sa faksa izašao prodaja bila odjel na koji ciljam. Uguzit se u prodaju,lagano ući u menađment i dalje krstariti izbjegavajući mine i morske pse. Došao sam do toga i sad mi je dobro. Dok god uspijevam kvartalnu kvotu natuć,ne trebam nosit tubu vazelina sa sobom,jer me nitko ne dira.

Ovo da su svi drugi uredski više cijenjeni od samih inženjera,možda u firmama gdje tech nije core business. Tu ih tretiraju kao podršku i jebuckaju za svakakve gluposti. No kad u firmi ne inženjere imaš jedino u računovodstvu i marketingu (a i tamo ima pokoji),onda je priča maloooo bolja.
Grimko is offline  
Odgovori s citatom