Tema: Hyundai i30
Pogledaj jedan post
Old 07.09.2007., 22:53   #15
Quote:
rabbit kaže: Pogledaj post
Eh neki dan išao sa bratom da ga vidim malo iz bliza, brat bi mjenjao svog Accenta 2002 za tog i kad sa sjeo u nutra raspametio sam se, to mi je uvijek bio prigovor hjundi, unutrašnji izgled me uvijek odbijao ali ovo mi se tako svidjelo da sad nagovaram ženu da zamjenimo i mi svoj koji smo nedavno uzeli , iz vana mi nije baš tako atraktivan ali kokpit mu je prva liga eto čestitam!!!
onaj tko ga kupi jednom zna zasto ga kupuje opet!jel nije tako?
inace jos davne 97 godine kupio sam accenta,sad mu je deseta godina i ide ko doksa,nikad kvara s njim,u garanciji mu je promjenjen zadnji amortizer i to je to,na 10 k km potosi 2-3 dcl ulja,sjedi toci i vozi
00 godine kupio vectru V6 full oprema osim koze,utuko sam u nju jos 10 k eura na sredjivanje,ali imao sam problema s njom,elektronika jebe,pocela su mi rikavati neka crijeva za zrak,ulje lagano sliniti....i jos par sitnica,dovoljno da opela vise nikad nekupim
mogao sam novu GTC uzeti ali auto jedino sto ima je izgled,elektronika u kurcu,mjenjac nikakav sto je standardno kod opela,na vectri je ipak bolji,cim modul rikava,auto vozi kad hoce,kad nece mozes se slikati!
jundaija uzimam zbog provjerene pouzdanosti,odlicne opreme i niske cjene....
inace zadnjih 8-9 mjeseci sam bio pri kupnji auta,sve zivo testirao po 2-3 puta,procitao na internetu sve moguce testove,kupio sve moguce novine,obisao sve moguce auto kuce,od seata,renaulta,mazde,toyote,opela,popratio na forumima sve moguce probleme modela,razgovarao sa vlasnicima......i eto napokon muka zavrsila
sogor31 is offline  
Odgovori s citatom