Pogledaj jedan post
Old 25.11.2007., 12:39   #70
ej ljudi...samo neka oni oduzmu pravo glasa dijaspori za pocetak, a porez na kaputalnu dobit nemos uvest preko noci. ako to ne bude jedno od onih izbornih obecanja koje se 'zaboravi'.
osim toga rekao je nesto kolko sam skuzio da ce taj porez na kapitalnu dobit placati ljudi koji ne placaju nikakve druge poreze. znaci nece oporezovati covjeka koj radi u firmi, ima zenu, djecu, i povremeno ulozi visak nego ce oporezovati ekipu koja ima milione u dionicama i zive samo od toga. pr. luka rajic
u svakom slucaju jos ima dosta vremena da se o ovome uopce pocne raspravljat, mislim da je ovo sad malo gubitak vremena. ali jasno mi je da se i na hladno puse
iskreno, ja mislim da nece biti nekih kataklizmickih posljedica ovoga. nema smisla unistiti jednu ekonomiju u tako dobrom porastu. a neki preagresivan zakon porezovanja nece sjebat samo nas male, nego i sve fondove (dionicke, obveznicke, mirovinske ...), a ti nemos doc fondu i rec mu 'ej fonde, di si stari? imas limit od 50 000 kuna zarade godisnje. u svakom slucaju da ne pocnem i ja sad lupetat, izgleda mi da ste pod utjecajem HDZove propagande. jer kolko sam vidio ovdje iz vasih zakljucaka, vecina je premisa temeljena na izjavama HDZa, a ne SDPa. Istina, iz SDPa nije ni doslo puno (osim imena poreza koje samo po sebi dovoljno sugerira). u svakom slucaju zaboravite crveno/plave plakate i fokusirajte se na vecu sliku. a to je kad ce o sudbini gradana hrvatske odlucivati samo gradan hrvatske. ako vec niste, onda ajmo... SDP.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom