Pogledaj jedan post
Old 06.05.2014., 12:42   #30
Quote:
ivkica1984 kaže: Pogledaj post
A radi čega ti je sve to rekla? Koji je bil okidač?
Očito žena nema pametnijeg posla kad je sve to uspjela vidjeti. Užas.
Muž mi je stradao u prometnoj. Leži u bolnici. Kupila sam mu žilete za brijanje. Zapakirani u onoj kutijici i najlonu. Nosila sam malu, a ona je držala tu kutijicu u rukama. Svekar je poludio kad je to vidio i počeo se derati na mene da nisam normalna. Rekla sam mu da mi je dijete u rukama, nisam je ostavila bez nadzora pa da postoji mogućnost da otpakira kutijicu. Ali on je jednostavno pukao i počeo vrištati. Onda sam mu drsko rekla da me nema pravo učiti kako ću se brinuti za svoje dijete. I tad je svekrva krenula s paljbom...

Btw, uhvatila ju je panika da ću prenijeti sve što mi je rekla mužu pa mi je zaprijetila da će ona sutra otići k njemu i sve mu ispričati. Ne znam št, ali eto...
Na to sam joj ispričala priču o dvjema ženama od kojih je svaka tvrdila da je dijete njezino. Sudac je onda rekao da prepolove dijete. Ona koja nije bila majka, rekla je može. Majka je rekla, ne činite to, dajte ga drugoj ženi.
Rekla sam joj da nije normalno da ga opterećuje svojim glupostima kad leži u bolovima i mora se koncentrirati na oporavak i da mu ja ništa neću reći jer ga previše volim i želim samo da ozdravi.
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline