Pogledaj jedan post
Old 14.04.2012., 15:13   #1372
Talking

ozdrav!

Trazeci i citajuci opcenito o seboreji i atopijskom dermatitisu, naisla sam na ovaj forum i iskreno prijavila sam se na ovaj forum samo da bih sa vama podijelila svoju pricu i nadam se da ce vam dosta pomoci!

JA sam sa 13 godina imala napade svraba tjemena, i to me je svrbilo do te mjere da sam htjela pobudaliti. Nocu se budila zbog svraba, ma uzas. Nema sampona koji nisam probala, da ne nabrajam, jedino mi je bilo dobro pod tusem, cim izadjem nikakve fajde. ONda mi se znalo pojavljivati na obrvama, i to svrbilo, bilo crveno kao nabubreno i perutalo se, ma uzas. Na kraju odem kod dermatologa, u inostranstvu sam zivjela ut om periodu, i kaze covjek 'seboreicni dermatitis' preporucio mi je jedan sampon, za koji je moj tata cuo prije ihahaj godina... Ja cu napisati kako se sampono zove, ako moderator smatra da treba izbrisati neka izbrise pa cu ja napisati na pp kome treba, dakle sampon je SELSUN i kosta cca 9eur!

Uglavnom, prvih 10 dana mi je rekao da sa njim perem kosu svaki 2. dan, ne da mi se sve povuklo nego nisam imala seboreju najmanje cca 10 godina... onda oko faxa, nervoza, stres i opet se pojavi.. dakle meni se javlja na bazi stresa inervoze i operem kosu 2 puta time i opet nema dugo.. Evo, sa danasnjim datumom nemam dermatitis ravno 7 godina! Ali taj sampon mi je uvijek pri ruci. Ja sam inace iz Sarajeva, kod nas se nema kupiti, ne znam kakva je situacija sa Zagrebom, Beogradom i Slovenijom, ali kad god putujem uvijek uzmem par njih... Ja sam kupovala u austriji,njemacka, holadnija, london, francuska.. ugl EU i istok i usa znam da imaju

Nadam se da ce nekome pomoci, jer ja sam svoj problem stavila pod kontorlu! Dakle, koristim sampon samo po potrebi..
animagical is offline  
Odgovori s citatom