Pogledaj jedan post
Old 21.09.2008., 12:53   #41
Quote:
seven_ kaže: Pogledaj post
Drage moje , evo mirujem i malo surfam po netu. Uglavnom, svugdje se uz hematom spominje krvarenje, a ja još nisam imala nikakvog krvarenja... Nije mi jasno je li to dobro ili loše. Koliko sam skužila, postepeno krvarenje znači da se hematom prirodnim putem rastvara i tijelo ga apsorbira iz organizma.

Negdje sam čitala da ginekolozi uz terapiju hormonima daju i apurin ili slične lijekove da se smanji grčenje maternice zbog prijetećeg pobačaja ( ukoliko bi maternica grčenjem pokušala izbaciti hematom, a s njime i plod ). S druge strane, neki tvrde da se maternica neće grčiti da izbaci hematom jer hematom nije strano tijelo i zato nema potrebe za lijekovima za opuštanje mišića. Osim toga, vjerujem da su takvi lijekovi štetni za bebu štetni .
meni je iz tog razloga prepisao normabel,nisam ga htjela piti samo zato jer mi se od njega spava ali neštete djeci jer da štete nebi se prepisivali(znaš da znam ja again),mislim sve je štetno na ovome svijetu pa tako i ovaj zrak i voda ali ta štetnost nemože napraviti zlo bebi ili tebi(ako me razumiješ) jer da postoji imala šansa da normabeli i apaurii rade sranje i zlo nebi se prepisivali trudnicama
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom