Pogledaj jedan post
Old 04.11.2012., 15:07   #14
Darko Mihajlović, vidovnjak, prorok, iscjelitelj

Quote:
Kad govorimo o tom nevidljivom svijetu, osobno ne mogu o tome više govoriti. Mogu samo reći da se nekome može činiti smiješnim, ali osobno mogu posvjedočiti da samoborske vile postoje.

Sreli ste ih?

Da, imam to lijepo pozitivno iskustvo. Dogodilo se to na jednoj točki, upravo iznad Ruda. S tim da moram napomenuti, ako bi željeli biti jako precizni u razumijevanju vila, važno je razjasniti relativnost pojma - vila. Kad izgovorimo riječ vila, dobivamo predodžbu vile koju poznajemo iz doba kad smo bili djeca. Moje iskustvo nije bilo takvo. Moj je susret s njima bio dok su one bile u fizičkoj formi leptira i ptica. Nije bilo spektakularnih viđenja niti šokova, to je bila jedna vrlo interesantna komunikacija na nivou intuicije. Posvjedočio sam, a nekome se sad to može činiti prilično suludim.
Otkrivamo: Tko je bivši HOS-ovac koji savjetuje A. Merkel

Quote:
Zagrepčanin Darko Mihajlović završio je četiri fakulteta i govori sedam jezika. Kad je početkom rata smijenjen s mjesta direktora financija na KBC-u Rebro, pristupio je HOS-u. Srbin po nacionalnosti, otišao je braniti Vukovar.

Premda je bio dragovoljac i veći dio rata proveo na prvoj crti, odrekao se svih prava – od odličja do mirovine. Bio je prevoditelj Josipu Boljkovcu dok je bio ministar unutarnjih poslova. Mihajlović je povremeno savjetovao i dr. Franju Tuđmana, a danas spada u uži krug ekonomskih konzultanata koji priređuju ekspertize investicijskih rizika za savjetničke timove Angele Merkel...
24 SATA EXPRESS LAŽE I PROVODI CENZURU
Quote:
Redakciji tjednika 24 sata Express upućen je od strane utemeljitelja postrojbi dragovoljaca HOS-a ispravak objavljenog neistinitog predstavljanja izvjesnog Darka Mihajlovića kao dragovoljca HOS-a i da je kao Srbin po nacionalnosti otišao braniti Vukovar.

Uvidom u relevantnu i dostupnu dokumentaciju, provjerom na terenu i izravnim poznavanjem tisuća dragovoljaca pripadnika postrojbi HOS-a nedvojbeno proizlazi da Darko Mihajlović nikada nije pristupio postrojbama HOS-a 1991. godine a ni kasnije, niti je zaveden u bilo kojoj jedinici HOS-a kao njezin pripadnik, niti je imao bilo kakav ratni raspored u postrojbama HOS-a.

Uvredljivo je, degutantno i ponižavajuće prema dragovoljcima HOS-a i hrvatskoj javnosti da na dan obljetnice okupacije Vukovara 18. studenog , u ratu razorenog, izdanog i prodanog grada na obalama Dunava, samozvani Mihajlović ima drskosti neistinito se predstavljati ne samo kao dragovoljac HOS-a nego ni više ni manje kao Srbin koji je otišao braniti Vukovar.
da škegro kaže u novinama da viđa vile bili ga itko zvao da komentira ekonomsku situaciju ili da savjetuje njemačke kancelare?

sedam jezika, smijenjen s mjesta direktora, boljkovčev 'prevodilac'... Srbin HOS-ovac?!

tko je ono rekao da nam ovog 18. studenog slijedi još perfidnije i bestijalnije ispiranje mozga?
__________________
Zbog recesije i potrebne uštede do daljnjega se gasi svjetlo na kraju tunela.
zlo prase is offline  
Odgovori s citatom