Pogledaj jedan post
Old 01.05.2013., 11:16   #88
Quote:
Phil Lynott kaže: Pogledaj post
Ajde dobro, mozda je soft diskriminacija nesto sto se ne uklapa u tvoj svjetonazor.

A sto cemo sa stotinama tisuca bijednika iz Balochistana i Bangladesha koji sljakaju na +50C, voze ih ko stoku kamionima, placaju ih bijedno i onda moraju vecinu place dati sponzoru za privilegiju da ih se ovdje tretira ko stoku. Vrlo cesto im ukinu vizu kada odu na godisnji tako da im ne moraju platiti End of Service benefits prema KSA zakonu. Sta s njima? Dobili su posao i niko im nije glavu skinuo (osim kada izludjela maid vjerojatno sa nelijecenim psiholoskim stanjem ubije dijete lokalca - njoj frkne glava). Dakle oni isto nisu diskriminirani ili je to isto OK?
Ne znam ja za te bijednike, nema ih na forumu da cujem njihovu pricu jel to zaista tako, ali imamo tebe koji si aktivan na forum.hr da nam kazes kako je tebi, vozaju li tebe ko stoku kamionima i tome slicno. Kako si sam rekao ne fali ti nista, dobijas debelu platu.

Ne kazem da je sve savrseno i bajno, ali ako nesto i nije savrseno ne znaci da je razlog tome religijska pripadnost. Stvarno ste zadojeni nekakvom pretjeranom averzijom prema muslimanima i u svemu trazite samo ono lose protiv muslimana, nikada niste progovorili niti jednu lijepu rijec o islamu i muslimanima, islamskim zemljama. Procitah jedan ajet iz Kurana gdje pise:

""Ni jevreji, ni kršćani neće biti tobom zadovoljni sve dok ne prihvatiš vjeru njihovu." (Kur'an, 2:120)

Dakle tu se vise ne radi jel nesto dobro ili nije, nego jednostavno, musliman si, nevaljas i tacka. Kad postanes krscanin bices super, sve cool.
HbVelid is offline  
Odgovori s citatom