Pogledaj jedan post
Old 21.11.2016., 18:32   #3
Quote:
Veuliahzg kaže: Pogledaj post
Hmmm i mene zanima odgovor...ali zar duse ako su bez ikakvih daljnih zudnji i svjetovnih veza napustile 3 dimenziju ulaze u duboki san, to je ujedno i trenutak kada se dusa odmara, plakanje i tugovanje onih na zemlji za preminulom im osobom otezava dusi taj iznimno bitan san i oporavak te na kraju dolazak u 5 dimenziju. Zanima me naravno sto drugi misle.
Moglo bi bit. Samo imaš uvijek osoba-medija navodno kadrih komunicirati s (nedavno) preminulima, koji to dobro naplačuju.

Prilikom jedne takve seanse živuče osobe sa svojom bližnjom umrlom osobom, umrla osoba joj je savjetovala da ne popije previše sedativa i da pretjerano ne žali zbog njezine smrti. Čak je, koliko se sječam, umrla osoba točno imenovala koji sedativ živuča osoba pije, ali u ovo nisam siguran. I činjenica što je medij bio kadar točno imenovati vrstu sedativa, pobudila je vjeru u naručitelja te seanse da je komunikacia s mrtvima zaista moguća.

Ali to bi onda značilo da duša ipak ne spava kad ""umre"".

Harekrišnjevci smrt nazivaju napuštanje tijela, i vjerujem da je to točan tehnički opis što se ustvari događa prilikom smrti, te ću nadalje, umjesto riječi smrt koristiti termin napuštanje tijela.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom