Pogledaj jedan post
Old 14.08.2017., 04:40   #1200
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
no kako i dalje Teslin karakter nije bitan u cijeloj temi i ne znam koji je cilj tvog omalovažavanja istog nastaviti ću o eteru. I kao što sam naveo već, Tesla nema nikakve izvorne veze sa naslovom teme i problematikom vezane za eter...ali kad je već tu... neki se upravo služe njegovim imenom za samopromociju i sl.
tjah uživaš u pogrešnim i plošnim zaključcima koji obilježavaju tvoju pojavu. Nismo svi ko "ti".

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
dakle, nisi ništa shvatio niti pročitao a dao si alternativne odgovore na postavljena pitanja a nikako da pogodiš u sridu ( jer je namjera i želja da popljuckaš nekoga i uzvisiš sebe veća od želje da naučiš/istražiš ) (...takav je život na forumu "sivonja" )
stoga predlažem da ovdje pročitaš s nama nešto iz linka koji nisi otvorio:
kada nešto ne razumiješ pitaj, mogo sm ti odgovoriti na filozoski ili medicinski način no dobio si potpuno fizikalan pojašnjenja koja su tebi jednostavno neshvatljiva.

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
kao što vidiš u citiranom text se ne spominje Tesla već Lorentz, Mach, Maxwell, Newton, Fresnel, i naravno Einstein.
spominju se i u smrtovnicama. Trebaš shvatiti kako nisu bitna imena nego činjenice

http://fgulen.com/ba/djela/nedoumice...ve-osobine-ima

Eksperiment Michelsona i njegovog druga izišao je u negativnom smislu protiv etera. Čak se pomislilo da je sprava bila u kvaru pa je eksperiment obnovljen. Opet je dobijen isti rezultat. Na osnovu toga, znači, eter − ne postoji. Zapravo, ovaj eksperiment je objasnio da za prenošenje radio-talasa iz jednog u drugo mjesto nema potrebe za bilo kakvim sredstvom.

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
re na oft.
solarna masa M☉=1.98E+30kg - koliko je ovo povezano sa eterom i na koji način -osim ako se ne dičiš sa 24 inčnim monitorom?
off na off
uobičajni invalindni zaključak svojstven osobnošču no da ti pojasnim zašto nisam napisao u eksponencijalnom obliku koji si vidim naučio, :klap: mada se prefiiks plusa uglavnom ne piše ...

no iznenaditi ćeš se kako je upravo 30 grupa po tri nule jer je takva notacija i onda sam pogriješio zbog c/p, jer uglavnom ne čitam što i kako pišem jer će me neka dobra duša i tako podsjetiti kako sam zabrljao jer rijetko griješim.

http://crunchmodo.com/wp-content/upl.../08/231578.jpg

Ali to i tako nije post za tebe.
Na 24 inčnom ima mjesta za još nula u istom redu (1920), taj mi je kod sina, a na 22 (1680 x 1050) kg su u drugom redu ... u pitanju je humor kojeg ti ne razumiješ, nit podržavaš. Slabe si rezolucije.

ali hvala na uočenom
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom