Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 12:55   #11
Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Razumijela sam ga, ali pošto je i on vršio pritisak na mene da biram između njega i njih,
Čekaj malo, lik te tjerao da biraš između njega i roditelja, ali konkretno, razlog za vaš prekid je ovo:

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
izabrala sam svoje, jer on sa svoje 22-3 godine nije imao ništa konkretno da ponudi (pod tim mislim nije imao stalni posao i još milijun sitnica, jer nisam htjela srljati u brak znajući da ništa neće pasti s neba),
A, ovaj, jesi ti svjesna da također ništa konkretno ne nudiš osim jedne završene godine faksa i ludih roditelja koji inzistiraju da se bogato udaš? Gdje je tvoja kuća? Gdje je tvoj automobil? Gdje je tvoja diploma i gdje su tvoji razriješeni obiteljski odnosi sa svojima i garancija da ti u budućnosti neće stvarati probleme oko odabira partnera?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
U zadnjoj raspravi s njim sam se posvađala na mrtvom ime s njim, prikazala se u totalno suprotnom svjetlu nego što jesam, toliko se naljutio da mi jee zaprijetio smrću.
Bivši ti je ludi, glupi govnar, a ti odnos s njim koristiš kao šta, primjer kako bi prava, strastvena i sudbinska veza trebala izgledati?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Do ovog ljeta. Svima sam postala stara cura, jer eto samo ja sa svoje 22 nemam dečka
Hijao.

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
S druge strane on, 24 god, radio kao konobar trenutno, samostalan u financijama, i obožavam me
Čekaj, sudbinski ste povezani i imaš osjećaj kao da se znate 100 godina, a ti kakti nemaš osjećanja? Ili ti pizda ne trza kao na onog prvog koji ti je prijetio smrću?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Bivšeg viđam svako malo, a sadašnji mi je iz susjednog grada. Kad bivšeg vidim pravim se kao da ga ne vidim, u međuvremenu je "stao" na noge, dobio stalni posao, kupio si kuću, auto (nisam sponzoruša, ali džabe mu sve to kad nema nikakve obitelji da mu dođe tu). U par susreta rukom mi je pokazao da će me ubiti okrenula sam glavu.
Čekaj malo, ti zbilja misliš da bi bilo dobro za čovjeka koji prijeti nekome smrću da ima obitelj?

Također, kako je došao do kuće i automobila bez škole i tako mlad, čime se bavi, prijeti i drugima smrću?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
I još, pošto su mi roditelji dosta stariji, ovisim o njima još uvijek full i dan trube da moram nać školovanog dečka, dan razumnog ugl nitko im ne bi udovoljio, nemam neke komunikacije s njima tj o ozbiljnim temam i tome, tako da još ni ne znaju za saadašnjeg dečka, a ja se pribojavam da se ne bi dogodilo s početka posta kao s bivšim.
Ti, koliko si bistra i snalažljiva u životu, ćeš imati sreće svaki puta kada nađeš nekoga tko ti neće prijetiti smrću, tako da se drži onoga koji te tretira dobro, a osjećanja ostavi nekim ljudima sa jačim nagonom za samoodržanje. Također poradi na tome da se osamostališ jer je biti na grbači roditeljima koji bi te se potencijalno mogli odreći ako ih ne budeš slušala ili živjeti na račun nekog "školovanog" recept da kad tad završiš na ulici bez ičega.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom