Pogledaj jedan post
Old 23.06.2007., 21:51   #34
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
inace su venerini aspekti jako bitni za odnos ljudi prema hrani, za metabolizam. ne uzrokuje samo venera uran oscilacije u glukozi vec i venera pluton i venera saturn, losi aspekti. kod venere plutona je stanje u koje ih takve oscilacije dovedu prilicno gadno, ti ljudi se mozda duze mogu kontrolirati nego vener uran al kad jednom planu eksplodiraju i to zna biti prilicno grozno. kod venere saturna nema takvog gubitka kontrole ali isto imaju neku metabolicku gresku zbog koje im hrana djeluje tako da brze stare, sto se izgleda tice barem. ustvari svi ovi teski aspekti sa venerom, od strane urana, plutona i saturna, su pomalo destruktivni za izgled pogotovo zena bilo radi toga sto su neuskladjeni sa hranjenjem bilo radi toga sto je to ambiciozan aspekt za zene pa lako zanemare izgled. nema veze s ljepotom koju dobijes nego kako se brines o svojoj ljepoti. stresni aspekti, ne dozvoljavaju mir i opustanje i uzivanje pa i to utjece. prisutnost bika i vage moze jako pomoc odnosno aspektiranje venere od strane blazih planeta.

Baš je zanimljivo ovo o hrani. Posebno zato jer mi je venera dosta problematična po aspektima - radi kvadrate s mjesecom i saturnom ali sekstil s jupiterom
Zasad stvarno nisam primijetila da mi neka hrana izaziva metaboličke probleme, posebno ne da mi izaziva ubrzano starenje. Izgledam zapravo jako mladoliko za svoje godine, zato me ovo tumačenje i iznenadilo. Vjerojatno postoje još neki pozitivni faktori tu.
__________________
Zar su tvoja uvjerenja tako slaba da ne mogu opstati uz moja?
Drakulj is offline  
Odgovori s citatom