Pogledaj jedan post
Old 24.06.2007., 23:30   #40
Quote:
Dajana7 kaže: Pogledaj post
Naravno da te privlače 'plutonci' jer tražiš kad i sam jesi takva, osobe koje preziru banaliziranje i površnost, voliš viriti iza fasade i ne bojiš se dotaknuti dno da bi opet bila jača dok se dižeš sa njega. ako i ti ljudi imaju osviještenu tu stranu nude novu dimenziju i napredak. Ako je samo jedan svjestan sebe druga strana bi mogla parazitirati na njemu (energetski vampirizam) dok (i ako) postane svjesna svoje greške. Obje neosvještene strane su zajedno samo jače destruktivne. oprosti na generalizaciji al' to je moje iskustvo tijekom razvoja kratko sažeto.
ovo je super sve stoji, moje iskustvo takodjer

hvala za jos jedan plutonovski scenarij poznat mi je, ja nemam taj aspekt nego trigon al moja frendica ima i ima isti takav scenarij ko ti, ko da nju slusam o toj prevaznoj figuri oca i o tom postovanju i odanosti. da, tata u tom slucaju uopce ne mora biti losa osoba ali kod curica to cesto zavrsi tako sto toliki utjecaj poslje traze i u partneru a to je onda lutrija jer ne mora taj utjecajni partner nuzno biti dobar.

i ja imala slican scenarij s blizancem. al cudi me da je ovaj tvoj sa trigonom. moj je imao kvadrat sunce pluton i zato me manipuliranje i vrebanje o kojem pricas kod njega sad ne iznenadjuje. ali cudno za tog tvog s trigonom bice da je sunce venera opozicija s neptunom kriva, zvuci narcisoidno. al mora valjda negdje imat smrdljiv utjecaj plutona?

no, zasto mi migas kad mi zelis srecu u potrazi za mojim plutonovskim managerom iz snova a ne iz nocne more? jel zato sto trazim nemoguce, spajam nespojivo

uf, ipak mi je drago biti medju ljudima koji znaju o cemu pricam

i da pojasnim drakuljici: plutonci su ovakvi kakve ih je dajana u citatu gore opisala a imaju tezak aspekt sunce pluton, ili su skorpioni ili u podznaku ili mjesec skorpion, ili plutona u 1. ili 10., u konjukciji sa asc ili mc ili u kvadratu ili opoziciji sa asc, ili plutona u 5. ljudi koji imaju mjesec, veneru ili marsa u losem aspektu sa plutonom se isto djelomicno ubrajaju ali oni su ako imaju samo to blazi plutonci i cesto ne toliko osvijesteni. al da im se sranja dogadjaju to definitivno
betiboop is offline  
Odgovori s citatom