Pogledaj jedan post
Old 04.03.2004., 09:58   #12
Ja idem tamo skoro pa jednom godisnje Jos tamo od '90tih

Ako ides autom, nemoj nikako racunati na povratak isti dan. Talijani su uzasni vozaci, autoceste su im grozne i umoran po tome ne mozes voziti (a da bude sigurno).

Smjestaj se u okolici da naci za pristojne novce. Mi smo bili u jednom simpa hotelu koji je imao i bazen, a bio je povoljan jer nije na jezeru nego u unutrasnjosti. Ako hoces mogu iskopati i ime. Rezervaciju smo obavili mailom

Sto se Gardalanda tice moj prijedlog je ovakav: obavezno ici radnim danom (recimo kad je nama praznik, a njima nije), nikako ne ici usred ljeta (prevruce je) i ako je ikako moguce ici na "nocnu verziju" (negdje na proljece park bude otvoren skroz do ponoci). Fora je u tome da vecina organiziranih grupa koje idu s busom odlazi oko 18:00, tako da se park tada poprilicno isprazni.

Osim vratolomnih atrakcija ima jako puno ostalih sadrzaja i tesko da ces u jedan dan moci obici bas sve. Na ulazu ces dobiti brosuru sa tocnim informacijama kada se odvija sto, pa probaj nekako isplanirati dan

Moj prijedlog je da tijekom dana posjecujes show (delfini, led, razne predstave s laserima, vodom, zonglerima i sl.). Tek kad padne malo sunce odi u red za vratolomije (onda ce biti manja guzva, a i lakse je ne cekati na suncu).

Hrane u Gardalandu ima koliko hoces, no dosta je skupa. Uzmi sendvice, to je mozda bolje.

Postoji cijeli jedan (novi) dio napravljen za klince - kao Gardaland u malome, totalno je dobar, kao da si usao u svijet maste

Parkiraliste postoji i placa se (ne nesto puno, mislim 3 Eu/dan ili tako nekako).

Aqualand je jos jedan tematski park sjevernije uz jezero, kraj njega je i jedan novi park sa nekakvim filmskim atrakcijama. Nisam bila niti u jednom od njih.

U unutrasnjosti je Natura Viva, razvikani zooloski vrt. Ima dio u kojem su divlje zivotinje kroz koji se vozis autom i drugi dio s klasicnim zoo-om. Ne isplati se vidjeti, bila sam poprilicno razocarana (zagrebacki zoo je daleko bolji od ovoga).

Eh, sad bi ja mogla ovako nastaviti pricati cijeli dan. Ajde vi pitajte sto vas zanima, pa cu ja odgovoriti ako znam
Lei is offline  
Odgovori s citatom