Pogledaj jedan post
Old 16.04.2008., 10:07   #19
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
A kod nas nije ni blizu... jedna poznanica se prijavila za posao na psihijatriji (lijecnica je), necu sad imenovati bolnicu... i bilo je..

Vi ispunjavate sve uvjete i idealni ste, ali... znate i sami da mi tu njegujemo jedan odredjeni pristup, a vi ste zavrsili drugi pshoterapijski pravac, pa...

Na lijep nacin joj je receno da nije psihodinamski orijentirana pa se ne mora trudit
Da, i? Nemoj mi sad reci da ne bi psiholozi isto tako odkantali nekog tko se zeli zaposliti u nekom psiholoskom drustvu a nije zavrsio psihologiju/ne bavi se recimo kbt-om/gestaltom il cim vec, nego psihoanalizom. Bilo bi "nemojte se ljutiti, ali mi ovdje radimo nesto drugo". Svako stiti svoje, ovo nema veze s temom, to je vec politika. A ako cemo vec nacinjati tu temu, isto tako kao sto oni monopoliziraju bolnicke prostore, tako vi psiholozi recimo monopolizirate ovaj podforum Psihologija na forum.hr-u. Pa onda netko nesto pita i odmah se sjati njih 5 koji daju "informacije" da psihoanaliza ne valja i, da je Freud u najmanju ruku idiot. Sto je osobno misljenje a ne cinjenica.
Lila_sun is offline  
Odgovori s citatom