Pogledaj jedan post
Old 07.04.2010., 16:35   #8
Quote:
servantes kaže: Pogledaj post
Lijepi ljudi su zanimljivi i smirujući.
Inače mislim da su najnesretnije žene one koje su cijelu svoju osobnost žrtvovale za fizičku ljepotu. Takve starost izjednačavaju sa smrću.
jedna zenska kvalifikacija: nije bas tako

kak ti moze biti zanimljiv netko tko je izvana gladac, a iznutra jadac?
da li to podrazumijevas pod te "zanimljive i smirujuce" te sto se zrtvuju za fizicku ljepotu?
kolika je ta zrtva za ljepotu?
ako mislis na depilaciju i na cupanje obrva - svaka od nas svaki puta kaze "Ouch! Ah, sve za ljepotu" ili ""Sto sve ne moramo trpjeti za ljepotu"


no, ako mislis na osobu koja je prazna i usarafljena ko slika ... svatko tko iole drzi do sebe ce ti reci: fala lijepa


danas se i decki isto depiliraju, mislim, ovdje se macho (straight) tipovi najnormalnije depiliraju
duznost je svakoga da bude ugodan, zanimljiv i drugima 'smirujuci' (well groomed)

ali onaj vjecni evergreen dio ljepote osobe - je 'ono nesto' iz te osobe, cemu ne pomaze niti depilacija, niti make-up ako ta osoba 'to' nema


kao djevojcica sam, normalno, zavidjela bujnim i pozeljnim curama
nije da sam bila neka rugoba, ali sam uvijek bila, blago receno, krzljavka
no, decki su se vrzmali oko mene vise nego oko onih 'inviting' i podatnih cura, koje su me pocele kopirati u mojim urodjenim mi blesavostima, ali im nista nije pomagalo
(LOL ... "bos sacuvaj da se isacim hvalim osim", kako biblija kaze "plodovima tvojim i tobom, boze")

(vidim dole da N'dugu pridaje zaslugu ljepoti tih promatraca, tih trookih momaka )



ljudi lijepi iznura, nikada ne stare
cak niti tjelesno

todaytonight is offline  
Odgovori s citatom