Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 22.10.2011., 14:25   #2429
Ne znam zašto ste se uhvatili moga teksta. Ja sam prvenstveno napisao da nadmadrac nije rješenje, da je to bacanje novaca. Sâm sam ga isprobao i sada prenosim svoja iskustva. Ono o vježbanju samo je dodatak koji ne mijenja bit teksta o vrijednostima nadmadraca.

Quote:
Velc kaže: Pogledaj post
Nedavno mi je iskočio disk kralješka i sad se svako jutro budim sa bolovima u leđima. Na tom krevet planiram spavati još godinu dana tako da mi se ne isplati trošiti puno love na njega. Jel ima neko da opiše iskustva s nadmadracima?
Vidim da forumaši nisu pozorno čitali čovjekov tekst. Bole ga leđa, ne želi trošiti novce na krevet. Htio bi kupiti nadmadrac i traži da mu netko opiše iskustva s tim artiklom. Ja ih imam te tvrdim da nadmadrac ne djeluje. Kajperinja tvrdi da nisam u pravu, a nije uopće navela koji je nadmadrac ona nabavila. Do tada ostaje činjenica da čovjek ne želi trošiti novce na krevet. I što biste mu Vi sada savjetovali? Nadmadrac ne valja, a novi je madrac preskup za Velca. Onda je jasno da su vježbe najbolje rješenje u ovoj besparici.


Quote:
almador kaže: Pogledaj post
Da je bar 52 kg/m3, iako je 80 kg idealno sa kombinacijom radi mekoce 52 kg, no to treba i iskesirati, a ovo sto se nudi na trzisu je 40kg/m3 sto je mekano ,a ako ima dosta cm..onda radi udubinu i opet ne drzi tijelo
Da je madrac ispod Topa, samo tvrd, a ne stari iskrivljeni jer to ni jedna pjena ne popravi.
Nisam razumio, s kojom je to kombinacijom idealno 80 kg?

Zadnje uređivanje Radoboj29 : 22.10.2011. at 14:40.
Radoboj29 is offline