Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 09:24   #5196
Jesam li ja primjerak za udžbenike je opet vrijeđanje, očigledno nisi sposoban za normalnu komunikaciju. To je tvoj problem. Misliš da normalno komuniciraš ali eto ta potreba za vrijeđanjem sugovornika je uvijek jača od tebe.

To što sam iščitao iz tvog posta su iščitali i drugi, tako da to nije neki problem. A da nemaš pojma o Cryptu to je evidentno, jer inače ne bi govorio o tome kako tu nema "stvaranja novih vrijednosti".

A to gdje ću ja pisati to ću ja odlučiti.

Evo sad malo o dionicama.

Svatko normalan bi se trebao maknuti s ZSEa, jer takve govnare od burze nema u svijetu. Nevjerovatno ljudi još uvijek misle da njihove dionice ( npr Agrokorove sastavnice ) nešto vrijede????

To je čista nula, zato i jest zaustavljena trgovina. Pa onda, tko normalan može očekivati da zaradi u trokutu Varaždin-Kutina-Slavonski Brod????

Čisto gubljenje dragocjenog vremena i živaca, o gubitku novaca da i ne govorim..........

Moja preporuka je bježite od ZSEa k'o vrag od tamjana. Jer ove priče o povoljnom P/E su priče za malu djecu, uz lažirana financijska izvješća to ne vrijedi ni papira na kojem je napisano. I Agrokorove sastvnice su imale odlične pokazatelje, pa sad ne vrijede pišljiva boba........jer su im obveze značajno više od ukupne ( prenapuhane ) imovine, što znači da njihovi dioničari imaju dionice kompanija s negativnim kapitalom........

Ima par dionica koje nešto vrijede, ali to pogoditi je čista lutrija........

Uglavnom sumrak saga........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............

Zadnje uređivanje KuciloOro : 19.09.2017. at 09:43.
KuciloOro is offline