Pogledaj jedan post
Old 03.10.2006., 11:43   #3
Quote:
Neli kaže:
Danas postoji puno metoda terapija, i ako se odluči, treba najprije obiteljskom liječniku/ci po savjet, uputnicu, preporuku i dr.
U krajnjoj liniji, i vi možete porazgovarati s obiteljskim liječnikon/com i zatražiti savjet i pomoć
Pozdrav
Ah Neli, imaš li ti koga konkretnog za preporučiti.
Moja psihijatrica mi je dunula tablete zbog kojih sam se tek osjećala bolesnom (znaš ono, popiti svaki dan i ne zaboraviti), terapija mi je toliko išla na živce jer mi nije rekla ništa novo, prodavala mi svoje moralno-socijalne vrijednosti. Na kraju me je tako iživcirala da sam joj počela prodavati teoriju zašto 1+1 ne bi mogla biti 3. Dakle neku bezvezariju i zamisli nije skužila da je provociram. I onda tako nekoliko puta pa sam je otpilila. Neka si ona potraži neku dobru dušu koju je spremna slušati njeno trabunjanje-mene za to ne plaćaju-ne, nego ja trebm platiti participaciju.
I tako je otpilila, skinula se s ljekova sama-ali još uvijek mislim da bi mi dobro došao neki psihić koji zna svoj posel. Tablete ne-bez kontrole hormona ne pristajem više na kljukanje prema dijagnozi idi mi-dođi mi.
Dorina-kutija is offline  
Odgovori s citatom