Pogledaj jedan post
Old 03.06.2009., 02:17   #9999
Quote:
crotomy kaže: Pogledaj post
ne znam kolega ja sam na colinsovoj strani, a meni jedino lova zvoni u glavi kao i za maminha...

ni kalinica ni madjukica nikad nisam obozavao i oduvijek tvrdim da od njih nikad pravih igraca

talent imaju ali mozga nemaju, pa ce vrijeme pokazati... kazem nadam se da se varam i volio bi to ali bahatost ce ih sjebati kad tad....

prodaja mandje za 10 milja eura... uvijek nek donesu lovu i malog im zapakirajte i to s masnicom oko vrata...

imam osjecaj da niste svjesni o kojoj lovi govorimo manđa 10 milja a neki ibricici 2 milje eura, ili ti neki kreten dzeko igrac u zivotnoj formi i to koliko golova je zabio, da bayernu vrijedi 12 milja...

mislim budimo realni, ja jesam navijac hajduka ali nisam mrzitelj nijednog naseg kluba i bilo bi mi drago da prodate manđu za 30 milja eura ali budimo realni, ovo je vrh za takvog igraca ako je uopce moguce da ga se za tu cifru proda...
Kolega,imate pravo bit na cijoj god strani oceteNego ti mi pises tu o ciframa za Mandju..ali ja ne govorim sad o tome..vec da je on jbga prvi strijelac kluba i najbolji strijelac prvenstva...njegov doprinos ulaska Dinama 2 god zaredom u Kup Uefa je ogromnaaa,kao i osvajanja prvensta ove godine i kupa..agresivan je igrac koji konstantno napada zadnju liniju obrane protivnika i ima ga po cijelom terenu..ako si posten i sam ces to priznati...e sad,ja kao navijac Dinama ne zelim konstantnu rasprodaju najboljih igraca,i to u predvecerje Europskih dvoboja...ne zelim nikakve Zeceve ni Vrucine da ga zamjenjuju(mada bi volio da je Zec u Dinamu,ali lik je potencijal,nema nikakvog iskustva igranja u Europi,plus prilagodba na veliki klub..bla bla ne da mi se opet o tome)Zelim bar jednom da ista ekipa i najbolji igraci ostanu na okupu,a ne da odlaze sad pred kvale,jer htjeli mi priznati ili ne,Dinamo ce bez njega biti bitno oslabljen,i uvelike smanjiti izglede ne samo za LP,vec i EL...znaci ja samo o tome govorim,ne koliko on vrijedi,te oce li se prodati za 10,15,ili 30 milja...
Zar ti kao navijac Hajduka zelis da vam Kale ode??Moze ga se blatiti koliko ocete,ali ima on kvalitete,ali jbga lik ima 21 god..nije mu bilo lako kroz sav taj medijski pritisak..zato je i igrao lose,ali on je nedvojbeno dobar igrac..i sumnjam da ce ijedan pravi navijac Hajduka zeljeti da on ode..Rasprodaja najboljih igraca i talenata jednostavno nije rjesenje ako se zeli napraviti ikakav uspjeh..e o tome ja govorim,ne o novcima..i mislim da je sebicno zeljeti da Mandja ode od strane Colinsa,jer je ocito da ga lik ne podnosi,ali ne zbog toga sto je Mandja kao los igrac...a on ima kvalitete,sto je dokazao protiv Ajaxa,Sparte...i uveo ga u Europu..i sad bi se kao taj igrac trebao prodati jer se eto nesvidja Colinsu njegova bahatost..a zasluge koje je napravio za Dinamo jednostavno gura pod tepih???Divni su mu argumenti..
Quote:
babaluj kaže: Pogledaj post
Nije Slaven Dinamo, pa da i na gostovanjima 80 minuta napada! Da Mandžo igra u Slavenu,ne bi dao ni 10 golova po sezoni.Nije isto zabiti 15 komada u Slavenu,Šibeniku i Rijeci ili u Dinamu i Hajduku.Ove godine je daleko najuspješniji strijelac bio Anas Sharbini koji je vezni igrač u Rijeci,a u samom vrhu najboljih strijelaca HNL. Vrhunski napadač u Dinamu ili Hajduku mora zabijati minimum 20 komada po sezoni iz igre,sjeti se Dudua!:)
pa to stoji...eto Mandja je zabio 16 komada u prvenstvu,dakle prvi strijelac..i sad ga po tvojoj logici treba prodavat jer nije dao 20?
Pa ajde reci mi molim te ko je odigrao onu super tekmu protiv Ajaxa i zabbio 2 gola?Tko je doslovno izludio onog branica Sparte(ne sjecam se kako se zove)?I sad bi se ti rjesio takvog igraca??A ako ostane,i opet napravi nesto slicno,svi ce mu klicati i svrsavati na njega te govoriti kako je dobar igrac..jbga ja nisam takav i neponasam se kako vjetar puse..ja smatram da bi on apsolutno trebao ostati u Dinamu i drzim se toga..a njegova bahatost neigra nikakvu ulogu u tome,jer ja gledam sta je on napravio za Dinamo,a to je puno bolji argument od napuhanosti i bahatosti
Alex84 is offline