Pogledaj jedan post
Old 14.10.2004., 19:25   #39
Evo meni je proslo tjedan dana od vadjenja krajnika i mogu reci svima samo neka dobro razmisle prije nego to naprave, ja sam jos u komi, jedva pijem, jedem samo pudinge i za to mi treba nekih pola sata i u totalnoj sam komi. Operirao me najbolji operater u rijeckoj bolnici (bar tako kaze jedna njegova kolegica) i tako, na kontroli su mi rekli da je sve ok, ta zena me isto dosla pogledat (i ona je otorinac) kao sve u redu... I svi pricaju istu pricu - ma za dva dana ce bit super, moras jest, nemoj lezat stalno, pricaj normalno... A meni je sve to dojadilo jer nije kao da ja ne zelim jest ali jednostavno ne mogu, totalni uzas... Valjda ljudi misle da se ja zbilja mogu natjerat da jedem ali koliko god se trudila NE IDE. Kaze ta doktorica da su mi vjerovatno povrijedili zdrijelo (jer valjda ti guraju nesto unutra nemam pojma) da me zato pece i sve...
Ma ne znam vise. Stalno se trudim nac cvrte razloge da sam stvarno trebala ic vadit ali jako ih je tesko nac...
A sta se tice narkoze, ja znam da samo ljudi koji iz nekog posebnog razloga ne smiju dobiti narkozu dobivaju lokalnu, to je normalno.
Uvijek cu proklinjati dan kad je otorinac rekao mojoj mami kad sam bila mala da ih je bolje ostaviti... Uvijek...
charlotte is offline  
Odgovori s citatom