Pogledaj jedan post
Old 19.07.2006., 12:01   #12
Quote:
Zjena kaže:
Nije vazno jeli ovako strasan ili ga je ubila kao manjega neka injekcija (u biti vazno je ali ne toliko) - po meni je zalosno da ljudi ne prihvacaju svoju odgovornost - ako se jebes, posljedica toga je osim kakve bolesti da ces imati i dijete, stoga, budi spreman na to... Kao sto si spreman da ako vozis auto da ces mozda negdje imati i sudar ili sta vec, onda budi spreman i na ovo...
Po meni nema nitko pravo da ubije drugoga covjek a meni ovo izgleda kao drugi covjek, to zato sto je u majci je isto kao da je u njenome narucju a tko ce tvrditi da majka ima pravo ubiti dijete koje drzi u narucju?? isto tako nema mi smisla ubiti ono koje ima u sebi...Nego eto, ljudi misle da ono sto se ne vidi i ne boli...:-((
Ubojstvo je ubojstvo...!!!
Ogorcen sam u kojemu smjeru ovaj svijet ide... E i da, ako zakon dopusta abortus, to ne znaci da je on opravdan(rijetki slucajevi...a i to je upitno..) - bit je ono sto je moralno i savjesno i ako cemo vjernicki, sto je od Boga a ne od covjeka....
Ispricavam se na ogorcenome postu....

S ovim se slazem u potpunosti!Ako si dovoljno zreo da se jebes,onda budi zreo do kraja i prihvati moguce posljedice!U danasnjem svijetu vise nema morala
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline