Pogledaj jedan post
Old 20.01.2017., 13:08   #242
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
i mozes kupiti kad skola pocne, ne u sijecnju, 9mjeseci prije polaska u skolu
napravis i rodis dijete za to vrijeme.
ne znam cemu takav ton?! ako ti smeta razgovor o tome sada, lijepo zatvori ovu temu na 9 mjeseci, pa moderator si


pitala sam samo usput, jer je dosta Mama spominjalo stolnjak u popisu opreme. eto, pomislila sam da i to sad pakiraju i prodaju pod skolsku opremu. samo sam bila znatizeljna, oprosti na tome. nisam imala namjeru i to sada kupovat. skolska torba mi je sasvim dovoljna za sada.

moji i doma i u vrticu crtaju direktno na stolu. vlazne maramice operu i flomaster s parketa. jedino sa zida nista ne dize

imamo platneni stolnjak na stolu u dnevnom i s njim samo problemi. svaki put kad na njemu nesto rade, potegnu taj stolnjak tijelom prema podu tako da uvijek moram pazit da stvari ne zavrse na podu. zato mi se bilo kakav stoljnka cini samo komplikacija.
a ne mogu zamislit najlon vrecicu na stolu kao prakticno rjesenje. eto, nisam probala al´ cini mi se da je prelagana i bi se dizala sa stola cim netko zamahne listom kraj nje ili prodje blizu stola. ne mogu zamisliti scenu u kojoj moj sin brise prolivenu prljavu vodu sa vrecice, osusi, lijepo slozi vrecicu i spremi je u kutiju a da se ta vrecica ne nasloni na njegovu majicu, da s nje nesto mokro ne iscuri na pod isl. moje dijete nije neuredno ali je poprilicno trapav
truleks nikad ne kupujem jer se usmrdi ako dugo ostane mokar
ova ideja sa novinama mi se cini ok, jer novine upiju dio prolivene boje pa boja ne moze skliznut na pod.
kako sam rekla, vidjet cemo na jesen. hvala na savjetima, odmorit cu se sljedecih 7 mjeseci
undercover is offline  
Odgovori s citatom