Pogledaj jedan post
Old 21.02.2017., 09:36   #530
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja sam se uvijek pitala cemu predizborne kampanje, tko su ti ljudi kojima treba predizborna kampanja da znaju za koga ce glasati.
sad sam vidjela na primjeru ovih uniformi, ljde je tako zastrasujuce lako dobiti na jeftini sentiment, na neutemeljene tvrdnje, strasno.
i onda im das par argumenata i onda razmisle pa shvate damozda i nisu bili u pravu.
onda opet cuju nesto sto igra na te jeftine sentimentalne karte i opet zaborave sav zdrav razum
tocno tako.
ali, oprosti, vrlo slicna stvar se dogadja(la) i s reformom.
ljudi znaju samo ono sto im se nasilno servira u medijima, a to je obicno kap u moru...necega.
pa mnogi izadju na ulice a da pojma nemaju zasto izlaze jer raspolazu dijelom informacija i takodjer pojma nemaju je li i zasto nije provedivo ono sto zahtjevaju.
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
glasanje djece u razredu, di im uciteljica (kao nekakav odgojno obrazovni autoritet) procita sve "argumente za", bez ijednog protiv, pa ti budi faca i digni ruku za suprotno
to se stvarno negdje dogodilo?
ako i je, sigurno su izolirani slucajevi u pitanju jer su prosvjetari iz bezbroj razloga oduvijek uglavnom protiv tih sranja.
znam cak i jednu skolu na kojoj pitanje nije ni doslo do vijeca roditelja jer su na nastavnickom vijecu svi jednoglasno odbili tu ideju. (inace mislim da nije relevantno sto u ovom slucaju kaze nastavnicko vijece, ali oni su malo ignorirali demokraciju)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom