Pogledaj jedan post
Old 25.04.2008., 14:58   #2
Čestitam novome vlasniku traktorske kosilice! Dobro si prošao, iako još nisam vidio sve detalje tvoje mašinerije!

Kad sam ja prije 3-4 godine kupovao MTD 125/96, u cijenu od 8.499 kn bila je uračunata i montaža (ne znam čega, osim akumulatora), isporučen je s uljem, i to je bila konačna cijena. A sad se i osobno uvjeri kakvo je zadovoljstvo i lakoća raditi s tim strojem!

Btw, pripazi na površinama koje ćeš kostiti, nema li nekih niskih panjeva, na kojima ćeš zapeti s kučištem kosilice! Znam to po sebi, kad imaš traktorić, upuštaš se u košenje onoga što nikad ranije nije bilo košeno. Ja sam imao šumicu, u kojoj su rasle koprive i korov, a sada je tamo engleski travnjak!

Što se servisa tiče, održavam ga sam. Ulje mijenjam jednom na godinu, nabrusim noževe, na jesen skinem akumulator i ponekad ga malo dopunim. Remen sam kupio kod vulkanizera, a ne kod ovlaštenog servisera. Skinuo sam mu odmah onaj bočni štitnik- deflektor kod bacanja trave, tako da ne pravim redove - hrpu pokošene trave. Napravio sam i autoprikolicu po njegovoj mjeri, tako da ga mogu odvesti gdje god mi zatreba. Kupovne autoprikolice su preuske (i predugačke).
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)

Zadnje uređivanje champ : 25.04.2008. at 15:09. Reason: dopuna
champ is offline  
Odgovori s citatom