Pogledaj jedan post
Old 11.08.2009., 07:49   #42
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
pa nemreš prodavati knjige koje su već dvije godine u opticaju u pola cijene, nekak mi je normalnije pokloniti ih i spasiti nekoga, vježbenice i radne ionako svi moramo kupiti,

mi smo naše knjige poklonili, i nadam se da će biti i onih koji će knjige pokloniti i nama, ovo bi trebala biti ušteda za svaki džep a, ne da zarađujemo jedni na drugima
Gle..svi mi znamo da je najbolja trampa, ali daj ti to pospajaj kako kome treba...imaš knjige koje nemožeš zamjeniti jer jednostavno nisi došla do nekoga ko treba tvoje, a ima ono što tebi treba. Ako knjige pokloniš moraš kupiti nove, a sa prodajom barem dio cijene novih nadoknadiš, a oni koji kupe dođu do nje jeftino...tipa nova knjiga 50kn, rabljena 20. Govorim o ljudima kojima je to problem platiti..i kako smo im pomogli ako im ne želimo kupiti po povoljnijoj cijeni. Ne kužim kako tu bilo ko može zaraditi na nekome. U svakom slučaju...ja sam lijepo u situaciji da nikako da dođem do nekih polovnih koje mi trebaju, a svoje sam skoro do kraja ispoklanjala. Osim toga neznam zašto se knjige koje je dala država nebi tretirale kao nešto što je naše kad smo te knjige mi platili...pa nisu došle iz bangladeškog proračuna .
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom