Pogledaj jedan post
Old 23.07.2003., 11:45   #5
Rekao sam vec da mi se to odavno vrzma po glavi a ideja da postavim topic je dosla za vrijeme trcanja po prolomu oblaka, jucer.
Asfalt/beton je smt za koljena i za zglobove. Svima bi vam preporucio zemlju ili guminiranu podlogu kao na stadionima.

Hvala Vam svima na podrsci
Iskreno govoreci mislio sam da ce me vecina popljuvati pitajuci se kog vraga mi to treba.
Naglasio sam vec da me rezultati tipa 3 min/km ne interesiraju. Mene interesira majica ( kao sto neko rece ) i onaj osjecaj kad pricas sa nekim o maratonu i kazes "Eh da ja sam to istrcao" i vidis nesto u ocima te druge osobe. To se ne moze platiti.
Poprilicno sam lijen ali ako se posvadjam sam sa sobom postajem inat.
Mislim da je jos jedna stvar vazna. Imati prijatelja koji bi trcao s tobom bez obzira je li bolji ili losiji. Jedan drugog da bi bodrili.
Svjestan sam ja i opasnosti koja se moze izroditi iz takvog necega: fizicka (povrede) ili psihicka( gubitak samopouzdanja) ali opet naglasavam da ne treba postupiti kao cisti amater, vec da se treba pripremati nekoliko mjeseci prije s tim da bi se te staze pomalo produzavale s tim da se osjeti razlika izmedju 10 i 20 km recimo. Siguran sam da je ogromna.
Svi oni koji trce znaju da uzbrdica "ubija" i da crpi puno vise snage nego ravni dio. Mozda bi tu trebalo samo blago hodati ili nesto...Sada razmisljam na glas...
No vidjecemo...Dakle ako vidite na nekom maratonu da pise "mariachi" taj sam Pozvan sam od nekih Grka u Atenu na OI sledece godine ali ne mislim trcati
/pozz
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline