Pogledaj jedan post
Old 14.12.2016., 09:02   #89
i mene nerviraju sranja po uhljebima i spocitavanje ove jadne place kao prevelike, ljudi kao da smatraju da birokracija nista ne radi. ja bi fakat voljela da jednom svi prestanemo raditi pa da shvate da ne moze drustvo funkcionirati bez nas.
ali isto tako ne mogu niti ne zelim zatvarati oci pred istinom, a to je da je situacija uzasna, poglavito jer nema nikakvog sistema nagradjivanja i kazni i da je svima ostavljeno da rade po savjesti te da su na polozajima ljudi koji u pravilu nemaju pojam o operativi i jos su manje zainteresirani za ista.
nekakve dublje probleme da ne iznosim sada jer su naravno specificni za svaku granu.
kadar je star (zabrana zaposljavanja), nezainteresiran i nemotiviran.
i s te strane mi je jasno da ljudi pizde i da je tesko za ocekivati da ce biti svjesni da bar 70% ljudi radi posteno svoj posao jer bi se inace sustav urusio.
tako je i u skolama, samo sto u skoli tesko netko moze potegnuti za onoga tko ne radi pa su lose stvari jos vidljivije. a i tema je osjetljivija, djeca su svima osjetljiva tocka.

sto je vazniji posao to je vece povecalo. evo ti doktori jbg, kad oni pogrijese fakat bude sranje
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom