Pogledaj jedan post
Old 14.01.2008., 10:54   #78
Tema je malo pala u zaborav ali ja sam krizmana kuma jednoj jaako dragoj curi u 5. mjesecu pa sam ju ipak odlucila malo podignut... Nisam se jos odlucila sta da joj kupim za poklon-to cu nekako iskombinirat tako da joj poklonim nesto sta se uklapa u njene interese a ujedno i da joj ostane kao lijepa trajna uspomena....

Jako voli povijest,sve vezano za Egipat i piramide...pa cu se najvjerojatnije odlucit za neku dobru povijesnu knjigu sa tom tematikom,mozda neki parfemic i naravno lancic i krizic od bijelog zlata.

Nacin na koji me je pozvala da joj budem kuma me iznenadio,raznjezio,ostavio bez teksta...oci su mi zasuzile jer to stvarno nisam ocekivala. U rodu smo,jako cesto se posjecujemo i znala sam da joj je krizma ove godine,ali nisam mogla ni pretpostavit da ce izabrat mene...

Mladja je od mene 7 godina,pa nekako mislim da vise zeli da sudjelujem u biranju odjece,da idemo zajedno na kavice i da se druzimo,jer budimo realni da je zelila veeeliki poklon i bogatu kumu zvala bi nekog drugog a ne mene
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom