Pogledaj jedan post
Old 22.04.2013., 13:42   #26
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Inače volim tvoje postove, ali sa ovim izjavama o djeci u kavezima, djeci puzačima na toboganu itd.. si me baš neugodno iznenadila
Svako dijete ima pravo koristiti park, pa ako to nije sposobno samo, onda ima pravo da mu u tome pomogne mama, tata, baka.
Odakle tebi pravo da odlučuješ koje dijete smije/može na tobogan ili ne?
Ili takva zločesta komentiranja o djeci koja su iz kaveza izašla... stvarno ti to nije trebalo, pogotovo ne nekome tvoje struke. Bar bi ti trebala znati bolje, pa čak ni ako ne misliš bolje, onda si valjda kompetentna svoje riječi finije upakirati.

I isto me zanima zašto se tvoje dijete penje po toboganu suprotnim smjerom... Zbilja ne kužim zašto joj to dopuštaš? Zna se za čeg služi tobogan i kako se njime koristi.

Onda kad gledamo klince od 15-16 kako se tako veru nogama po toboganu, onda ćemo se zgražavati. A kad gledamo trogodišnje dijete onda je to ok, jer što? Vježba motoriku ili wtf?
Ma daj me nemoj...
pa ja nisam netko tko odlucuje dal se nesto smije iil ne smije, ja samo pisem sto me zivcira na temi sto te zivcira ko roditelja (al nisam bas shvatila sto je tebe to tocno nazivciralo kod mene, i u mojim postovima, djelujes mi koda se osjecas prozvana )

i ja pisem ko nosorog, a ne ko netko sa titulom ovog ili onog
i valjda i mene nesto smije nazivcirati

i ja sam se isto penjala na tobogan naopacke, pa mi nis ne fali

al vidis, nisam se sjetila pitati ju zasto to radi, budem danas pa ti javim

usput, malo si kontradiktorna, ako kazes "zna se cemu sluzi tobogan", onda tamo ipak nije mjesto puzacima, jel? oni se sami ne mogu popeti na njega
oism u suprotnom smjeru ili je to njima, u skladu sa njihovim sposobnositma dozvoljeno?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom