Tema: Twitter
Pogledaj jedan post
Old 20.04.2016., 15:58   #190
Ajde da ne otvaram novu temu, pisat cu ovdje.


Imam neki problem sa tviterom, onako iz cista mira mi se pojavi da sam zapratila novih 150 osoba, a uopste nisam. Sve ja to maknem, kad evo opet novih sedamdesetak. I tako se vrtim u krug i borim s tim vec dva dana, konstatno se pojavljuju. A profili su takvi, da ima svega i svacega, od javnih licnosti, fanstranica, obicnih profila iz raznih krajeva planete (kao da ih je neko nasumicno pobacao), samo ne upratih da li se ponavljaju isti profili ili svaki put nesto razlicito.
Nije mi jasno do cega je, meni je ovaj profil neaktivan, zakljucan, imam ravno nula twittova i vecinom mi sluzi za informisanje oko necega, pa tek povremeno udjem da vidim sta ima na naslovnoj strani. Znaci, nisam ni najmanje atraktivna bilo kome da mi hakira profil.

Ajde, sve ja to deinstaliram, promjenim sifru u slucaju da mi je stvarno neko usao na profil, ponadam se da je sve rijeseno jer se stvarno par sati nije desavalo nista kad udjoh maloprije...a ono opet preko stotinjak novih upracenih profila.



sad onako plizzz, voljela bih da me ne izignorisete i da pomognete
mislim, nije meni problem izbrisati ovo cudo i otvoriti novi profil, ali me uhvatila neka frka da nije mozda virus ili da mi je neko usao na mobitel i cacka mi podatke
europe11 is offline  
Odgovori s citatom