Pogledaj jedan post
Old 07.06.2016., 16:42   #42
http://resources.monitor.hr/files/im...rko3_35023.gif

Ja sam pomno slušao danas cijeli govor TK-a, te mogu reći da se slažem s 95% onoga što je izrekao. I da nismo u situaciju kakvoj jesmo, pa da nismo tu zbog čega jesmo, čovjek bi pomislio da TK ima pravo.
Osim da pajace, lakdriju, nepovjerenje, nepolitičkog čovjeka na čelu Vlade, sam slom ove Vlade RH (za sada), i sve ostalo što je izrekao, jesu upravo On i HDZ s svojom koalicijom stvorili, činjenično:
a. Sklopili su koaliciju, pardon sporazum s MOSTOM
b. Išli kod Predsjednice RH s potpisima svojih parlamentarnih zastupnika
c. Doveli čovjeka iz Canade na mjesto premijera RH
d. Izglasali povjerenje istome u Saboru RH
e. I sve ostalo što se tiče podrške i rada Vlade do kraha
Dakle činjenično upravo On i HDZ s svojim partnerima su isključivi krivci za ove događaje, za izgubljenih 6 mjeseci (a posljedično i 2 godine), za Vladu koja nije ništa učinila, za Vladu koju vodi tajnica na telefonskim sjednicama, a gdje se prodaje Nacionalno Blago za 12 dana kamata, za Vladu gdje se od početka nije znalo tko pije a tko plaća, za Vladu koja je bila potpuno politički nespremna na zadatke koji joj dolaze, itd,itd ... i kao konačno On i HDZ s svojim partnerima su isključivi krivci za Vladu koja na kraju krajeva je imala kao i onaj prvobitni ''nesretni'' minstar NAJKRAĆE TRAJANJE u povijesti RH.
Ili što bi narod rekao, a i da reterniram na njegov kamenčić u cipeli: ''Sam sebi se posrao u cipelu''.

Što mogu tumačiti kao:
1) Borbom za goli život
i/ili
2) Očigledno puno većim interesima koji nadilaze granice RH, jer ako im 140 miljardi kuna godišnje za raspodjelu nije dosta, onda ... brrr...

p.s.
Jedino se zaista ''bojim'' ako TK poklekne iz kojeg god razloga, šta će biti s HDZejom!!!???
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!

Zadnje uređivanje freelancer : 07.06.2016. at 17:56.
freelancer is online now  
Odgovori s citatom