Pogledaj jedan post
Old 04.08.2017., 22:29   #3342
Quote:
Vaernim kaže: Pogledaj post
Ovo je posebna vrsta patologije. Nakon sto u presudi AS jasno pise da nema dodira s medjunarodnim morem za Slo, Erjavec (dakle, Slo MVP!!!) prica kako su u biti to dobili i kako se po misljenju pravnog strucnjaka kojeg placa Slo presuda moze upravo tako tumaciti.

Iz toga proizlazi da sve i kad bi mi priznali AS presudu opet bi imali spor oko tumacenja, jer ce Slo politicari tumacit to kako im pase. Ja sam vec napisao ovdje da me ne bi cudilo da slo prijevod presude bude u tom dijelu drugacini od originala i da pise da su dobili dodir.

Whoever evo pitanje za tebe - da li se bar slazes da po AS presudi Slovenija nije dobila dodir s medjunarodnim morem? Ili ces i ti kao Erjavec tvrditi da jeste to dobili?
Zašto to uopće pitaš, znaš da ne će odgovoriti (u najmanju ruku ne ono što očekuješ).
A odgovor je zapravo bezvrijedan, jer ostaje činjenica da Hrvatska presudu ne priznaje i to ne zbog toga što joj ona odgovara ili ne odgovara, nego zbog toga što je ona posljedica varanja Slovenije i kompromitacije samog suda.

I da, Hrvatskoj ova presuda ne odgovara, jer je na ovakav sud bila prisiljena ucjenom i jer je presuda sramota koja ne bi prošla ni na jednom međunarodnom sudu koji sudi po međunarodnim zakonima. A Slovenija je u svojoj pohlepi i pokvarenosti Hrvatskoj omogućila da izađe iz ove pravne sramote.
Lijepo reče jedan moderator, sami pucali sami se ubili.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom