Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 22:26   #49
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kada bih se zamarao glupostima kao nekakav "cc" i ostalim perlicama za indijance, vjerovatno bi još vjerovao da sam na vrtećem krumpiru.
Hajde nam ti objasni što je cc i zašto je tako značajan?
I jesli li se ti tamo htio proslaviti pa su te odbili?
ti se nebi "zamarao" pa bih ti ja trebao nesto servirati...
tako su ti servirali da zivis na ravnoj ploci pod kupolom, jer su vidjeli da se ti ne zelis i ne mozes "zamarati"...

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Onda je to dobro, jer po tesli je nazvana jedinica za magnetnu indukciju.

znaci, ako netko po tebi nazove neku mjernu jedinicu onda si ti "najveci"?
stari moj ti si potpuno neuk, jedan od najvecih ljudi koji je ikad zivio nema po sebi nazvanu mjernu jedinicu, a naprvio je nemjerljivo vise od tesle...
mozda znas o kome je rijec? retoricko pitanje.
mozda lun "zna"

Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Možda će te šokirati ali ne pate svi za slavom, priznanjima korumpiranih institucija, novcem i ostalim perlicama za indijance.
Neki ljudi su jednostavno humani, ne žene svoju rodbinu, šišaju kosu, ne plagiraju tuđe ideje, ne šamaraju žene...
Na poslijetku ne mare što ih neki ne smatraju velikim umovima, za razliku od onih koji rade sve navedeno.
znaci ljudi koji objavljuju znanstvene radove u relevantnim casopisima pate za slavom?
svi su korumpirani osim kreacionista , mozda je to uzrok zasto ti ne mozes prijaviti/objaviti svoj perpetuum mobile?
ocito je i "najveci hrvatski geneticar" zelio biti slavan pa je objavio 5 CC radova, ali jebiga nije islo...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline