Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 13:09   #2168
Quote:
parsifal kaže: Pogledaj post

Bilo kako bilo, mislim da Željka Markić dobro zbori u ovom intervjuu.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20170928

Volio bih kada bi neki ljevičar pronašao neki stvarni PROTUargument u meni se čini -vrlo jakoj argumentaciji Željke Markić.
Ljevičarima slabo ide logično zaključivanje pa ću ja uskočit umjesto njih

Što je dakle tu rečeno? Što je rekla odnosno argemuntirala, i to vrlo jako, Željka Markić?
Da su joj Hasanbegović, Esih, Vican i Bandić ok. Da joj, s druge strane, Divjak, Plenković, Pupovac i Jokić, nisu ok.
Dalje, da joj je ZDS okej. Da joj Tito, nije ok.

A zašto joj je Hasanbegović ok - zato što on po njenom mišljenju nije politički trgovac. Dok joj Divjak nije ok, jer ona je politički trgovac.
Zatim, Vican joj je ok, jer je ona osoba iz struke. Dok Jokić, on joj nije stručan.
Zatim, ZDS joj je okej, jer je to pozdrav pod kojim se, borilo za Hrvatsku. Ali Tito ne, to joj nije ok jer on se nije borio za Hrvatsku. Tako bi ona dopustila ZDS jer taj pozdrav ima samo pozitivne konotacije, ali Titovo ime bi obrisala, jer ono ima samo negativne konotacije.

Osim toga, njoj su partizanski i ustaški zločini - isti. Ali partizani i ustaše, nije se izjasnila jesu li i oni isti.


I tako. Mislim tko ovdje vidi jake argumente, a ne vidi prijetvornost, laganje, manipuliranje činjenicama, jednostrano odnosno subjektivno tumačenje?
Samo vrlo naivni, ili vrlo pokvareni.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom