Pogledaj jedan post
Old 17.01.2007., 11:39   #24
Quote:
metuzalem* kaže: Pogledaj post
hereticST

meni izgleda da si jedan od onih mladih, nepodnosljivo pametnih, dobrih i pristojnih momaka, koje majke i tetke rado vide kao buduce popove, ucenjake i ostale duhovne skrbnike...

No, ja sam jedan star i veoma pokvaren covjek koji nikome ne vjeruje na rijec, pogotovu priznatim autoritetima... Vjerujem da ja necu, ali ces ti vjerovatno dozivjeti da tvoja djeca ovo uce u skoli a ukoliko tako ne bude bice znak da ste svi skupa poprilicno (duhovno) - najebali...

Zato, smiri loptu i vjeruj dalje, jer je to itekako lakse no misliti svojom glavom...
Oprosti, sva svoja uvjerenja ću ubuduće temeljit na teorijama zavjere. To mi je najpametnije. Zašto vjerovat fizici? Pa bolje vjerovat nekom šizofrenićaru koji smišlja sve jednu veću od druge pizdariju. Inače kako dokazat postojanje magnetskog polja zemlje? hm? Pa kupi kompas. Najjednostavnije riješenje. Ajde daj mi jedan jedini dokaz da je zemlja šuplja. SAMO JEDAN JEDINI DOKAZ TRAŽIM! ja ću tebi dat koliko god treba da nije šuplja. Interesantno je da u zadnje vrijeme se pridaje sve veću važnost tim teorijama zavjere. Pa sada postoje "dokazi" da čovjek nije bio na Mjesecu. Jel vjeruješ i tome?
hereticST is offline  
Odgovori s citatom