Pogledaj jedan post
Old 30.10.2003., 14:45   #8
sve sto je dobro kratko traje, vele ljudi a tako i moj mir sto se skole tice

u utorak sam bila na informacijama i skoro pala u nesvijest

od samog pocetka skolske godine do tog dana slusala sam samo kako je dobar, kako je divan, kako je najbolji sto se znanja tice no u utorak sam dozivjela hladan tus

moje dijete je totalno iznan kontrole zadnja dva tjedna

prestao se druziti sa deckom s kojim se sprijateljio prvi dan a poceo s djetetom koje je vec prvi tjedan otislo samo s nastave a da nikome nista nije rekao tako da ga je trazila i policija

sada je moj poceo kopirati njegovo ponasanje jer mu se izgleda svidjelo

kaze mi uciteljica da u tog djecaka gleda kao u boga

taj mali legne pod klupu za vrijeme sata legne i moj i tako prodje cijeli sat hrvatskog
taj mali sjedne na klupu pod matematikom, sjedne i moj i odbija raditi iako matematiku obozava od kada je progovorio
odbija jesti
odbija ici na tjelesni
unaprijed kaze uciteljici "ja ti to necu napraviti, ja ti necu ici na tjelesni...."
vristi, dere se, poceo je tuci ostalu djecu (a najnizi i najlaksi je u razredu)
ustane s tim drugim djecakom i pod satom igraju nogomet u ucionici
meni kod kuce laze da je bio dobar

skuzila sam da postoje neki problemi oko tjelesnog tj. da ga izbjegava jer je dres uredno slozen, znaci nije vjezbao i pitam ga sto je bilo a on meni da mu je to uzasno tesko jer rade spagu a on ne moze a svi ostali mogu

tu je zazvonilo za uzbunu, malo sam stala i zapitala se od kada se to u 1. razredu radi spaga, malo ga ispitivala no on stoji kod te izjave, pitala na kraju uciteljicu pred njim da bi tada konacno priznao da laze da spagu nikada nisu radili

ja znam da moje dijete ima ADHD i znala sam da tako nesto mogu ocekivati ali kako je dobro pocelo mislila sam da ce ipak sve biti u redu no vidim sada da sam se prevarila

ne znam sto cu

razgovaram s njim no to ne dopire do njega, svaki dan ista prica
sada se svakodnevno cujem s uciteljicom no ja vise zaista ne znam kako postici da ne radi takve stvari koje skode i njemu i drugima

on je svjesan da ne radi dobro, da je u krivu, da to ne bi smio raditi no kaze da on ne moze drugacije

jedino u svemu tome sto je ostalo ok je to sto su i dalje zadace ocjenjene kao SUPER! ODLICNO! i dalje su kontrolni listici isto tako odlicni

sto da radim?
sunshine is offline  
Odgovori s citatom