Tema: Violina
Pogledaj jedan post
Old 27.07.2007., 23:25   #14
Quote:
liselotta kaže: Pogledaj post
ne moš virovat koliko si mi pomogla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To mi je samo tribalo čut,jer.....Uglavnom,i ja imam apsolutni sluh,uglavnom sviram stvari koje želim,a nemam note,napamet,po sluhu,tako da se nadam da će mi to pomoć. Sad pitanje...je li mi,kao početnici,dovoljna violina od 1000 kn? Oće li ona biti dobra? Imam sama 1 500 kn ušteđevine,i to sam namjeravala iskoristit za to...
Imam dosta lekcija i vježbi s interneta.....Eto,puno fala,ne mogu virovat koliko mi je to pomoglo,stvarno super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zasad je to sve,ako bude trebalo šta,pitat ću,vidim da ovde svi brzo i lipo odgovaraju,tako da......čujemo se!!!!!
Nema na čemu liselotta! šta se violine tiče, imaš neke kineske koje ti dođu oko 800 kn, ali zvuk nije baš nešto. Prije bih ti savjetovala da pogledaš u oglasnik i da prikupiš koju kunicu više pa da si uzmeš nešto malo bolje, jer loša violina zna biti deprimirajuća. Imaš nešto na nekom oglasniku, ne mogu se sjetiti, ali također pitaj nekog profesora violine u glazbenoj , fino zamoli pa ako ima koja violina na prodaju ili nekad na početku školske godine stavljaju oglase i nerijetko bude koja violinica. Tako sam i ja to bila ubrala. Nekad ljudi hitno prodaju svoj instrument ili jednostavno ne žele da im više kupi prašinu, pa daju ga bud zašto. Malo se informiraj. Ako nešto bude u mojoj školi, ja ću ti poslati kontakt. Ali malo se strpi, pogledaj dobro se informiraj, znam da je jako teško doći do love na današnja vremena, pa da se ne zaletiš bezveze. Ako ti još nešto treba, samo ti piši, ja ću ti nastojat pomoći koliko mogu.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom