Pogledaj jedan post
Old 09.01.2017., 16:08   #41
A da, a svi bi rado vani al nemreju svi, ak moras imat nest na skladistu jbg, mozes se jedino preselit van,
a i nemaju svi velike promete itd.
Makar meni stvarnbo dodje da odem samo na posredovanjeu trgovini i to vani, tu se isto moze zaradit ko zna al ajde, i kod nas su donekle to sad usvojili - vidjet ce se vec kak ce to bit (trenutno idem na trgovinu i posredovanje u trgovini ovdje, u hrvatskoj. Da sam freelancer sigurno bi bio puno vise za opciju firme vani)
I iskreno, cini mi se malo preskupo u ovom trenu (nije da si nemrme priuštit al malo preskupo mi se cini s obzirom na predvidjenipromet i ipak ne skroz sigurnu situaciju, drugo je freelancing ak su ti usluge tražene itd, ovo moje nije bas tolko uhodano), otvaranje firme u UK.
Volio bih da ima i neka jeftinija a dobra verzija - nr rtakodjer da nemra se putovat tamo - i iskreno radije bi, ako moramputovat, da idem u Estoniju nego u UK, Ok mozd su avionske linije sjebane, al je bar jeftinije hehe tamo bit tjedan dana. Mrzim zemle gdje sve kosta 5X vise neg u hrvatskoj, a volim one gdje je 5X jetinije
goranbo is offline  
Odgovori s citatom