Pogledaj jedan post
Old 15.09.2006., 10:12   #12
[QUOTE=brezovka]
Quote:
Poštovanje Nemruth
Kreativna si zahvali Bogu , Onom silnom na daru....jer jedino On iz svog obilja može dati a da mu ne uzmanjka. Daje tebi...ti daješ dalje a opet imaš.

Bog je ON dakle onda mora biti silan i posesivan.
Zašto je tvoj silan Bog određen spolom?
Tko je kompetentan razgovariti o atributima Svjesnosti?

Quote:
Da. Mnogo je bogova, ali je jedan pravi...jer ima najljepše darove. Drugi dok daju uzimaju s kamatom.
Ne znam koliko ima bogova, nit me ne zanima, zanima me kako da me ne tangiaruju sve te izmišljotine o Bogu-ovima jer nitko se nije vratio otamo gdje su oni?


Quote:
Bog novca...o njemu znam da znaš. Bog vlasti, drugih pohlepa, bog mržnje, zavisti.
Bog slave...ne moram više nabrajati, vjerujem da si u životu srela mnogo njih. Odaješ dojam iskusne osobe. Znaš da prijetvorni bogovi trguju.

Znam da se samo entiteti koje stvarate svojom mišlju igraju bogova u vašoj religiji. To je zabavna igra za njih.
Quote:
Jer po darovima se pravi Bog prepoznaje. Silan je po snazi...jer mnogo ima i mnogo daje. Ono što drugi bogovi nemaju.
Bravo

O silnosti Boga duhovni čovjek ne razmišlja, samo religijski opretećen čovjek razmišlja o silini boga u kojeg vjeruje da ne sumnja u njega i njegovu silinu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom